Snapchat

Snapchat

Ostatnio eksperymentuję ze Snapchatem, gdzie oprócz codziennej dawki mniej lub bardziej sensownych zdjęć zza kulis prowadzenia KWP, bawię się ostatnio w recenzenta filmowego. Jest to prawdopodobnie jedyny taki format w polskim (i światowym, wiem to!) internecie. Tu mieszam odautorskie wtręty z filmowymi kadrami oraz fragmentami opisywanych dzieł. I żeby nie było – nie nagrywam tego z ekranu. Na KWP wszystko jest w HD. No, prawie wszystko.

Jeśli chcesz być na bieżąco, wyszukaj kulturawplot w aplikacji, a następnie kliknij plusik przy nazwie użytkownika. Poniżej znajdziecie krótki tutorial, który poprowadzi Cię za rękę.

Na ekranie głównym Snapchata przesuń palcem w dół i kliknij "Dodaj znajomych"

Na ekranie głównym Snapchata przesuń palcem w dół i kliknij „Dodaj znajomych

Na kolejnym ekranie wybierz pierwszą opcję: "Dodaj według nazwy użytkownika"

Na kolejnym ekranie wybierz pierwszą opcję: „Dodaj według nazwy użytkownika

W polu wyszukiwania na górze wpisz kulturawplot, a następnie kliknij znak + - pojawi się on po poprawnym wyszukaniu nazwy kulturawplot.

W polu wyszukiwania na górze wpisz kulturawplot, a następnie kliknij znak +. Pojawi się on po poprawnym wyszukaniu nazwy kulturawplot.

Gotowe!

Gotowe!

Możesz też dodać kulturawplot na Snapchacie odpalając aplikację, umieszczając w kadrze poniższego ducha z zakodowaną nazwą użytkownika i dotykając palcem ekranu.

Tak jak na tym gifie.

Tak jak na tym gifie.

Proste!

Proste!

One Comment

  1. SnapCenter
    24 czerwca 2016 @ 16:33

    polecamy dodać profil na http://snapc.pl :)

    Odp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *