Manipulowanie zdjęciami przed erą Photoshopa

8 uwag do wpisu “Manipulowanie zdjęciami przed erą Photoshopa”

  1. Staram się o tym nie zapominać, ale tutaj wyraźnie tego zabrakło. Z tego co pamiętam, nie było to jednak ta strona, ale dla pewności zamieszczę ją w linkach.

   Generalnie takie zestawienia zdjęć są kopiowane ze strony na stronę, a jedyne co ulega zmianie to właśnie treść je poprzedzająca. Ja także nie unikam takich praktyk i nigdy się z tym nie kryję.

   Dziękuję za czujność!

   Polubienie

   1. dzięki.

    zdaję sobie sprawę, że internet to kultura kopiowania ale jednak istotne jest dla mnie by nie wprowadzać użytkownika w błąd. W przypadku Kultury w płot poczułam się, hmmm, nieco oszukana bo dotąd myślałam o tym serwisie jako o miejscu, w którym autor kreuje treści – nie tylko inspiruje się co napisano w necie, ale też pisze od siebie, tworzy własne zestawienia, dzieli się smaczkami „z pierwszej ręki”.

    Pozdrawiam.

    Polubienie

   2. Staram się, aby KWP było takie, jak w drugim zdaniu Pani wypowiedzi, ale niestety nie jestem w stanie za każdym razem uniknąć powtarzalności / powielania – czasami zwyczajnie brakuje czasu, by tworzyć coś tylko od siebie, więc i inspiruję się rzeczami znalezionymi w niepolskiej części sieci przenosząc je na grunt rodzimy.

    Dodam, że pierwszym motto KWP było zdanie: „Niepopularne opinie, subiektywne krytykanctwo, bałwochwalcze peany i odtwórcza grafomania”, które czasami wciąż bywa aktualne 🙂

    Polubienie

   3. na szczęście „subiektywne krytykanctwo” jest dobrem, które zawsze chętnie dostarczą czytelnicy 😉

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s