Oglądam "The Walking Dead" od 4 lat i dopiero teraz to zauważyłem

11 uwag do wpisu “Oglądam "The Walking Dead" od 4 lat i dopiero teraz to zauważyłem”

 1. Hm, to wszystko brzmi super spójnie, ale z drugiej strony pamiętam dokładnie, że w pierwszym odcinku pojawia się zombie w stanie zaawansowanego rozkładu. Pomyłka twórców? A może reszta zombie z pierwszego sezonu to po prostu braki budżetowe i lekka fuszerka, a nie celowy zamysł? Chciałabym, żeby to było to pierwsze. 😉

  Polubienie

   1. Zapomniałem dopisać, że chodzi o większość truposzy. Zdarzają się wyjątki, ale patrząc na ogół, faktycznie widać postępujący rozkład.

    Polubienie

   2. W sumie dopiero teraz widzę, że to z ich strony przeoczenie. Bo ile Rick był w śpiączce? Jakieś dwa miesiące? Ale rozumiem, że musieli walnąć czymś mocnym na początek. Nieźle mnie to wtedy wystraszyło 😉

    Polubienie

 2. Faktycznie kompletnie nie zwróciłam uwagi na postępujący rozkład i wygląd zombiaków, ale przynajmniej nie zaskoczyłeś mnie zwróceniem uwagi, jak łatwo się teraz ich pozbywają. Rewelacyjnie oddaje to najnowszy odcinek. Swoją drogą te zombiaki robią się coraz mniej spostrzegawcze.

  Polubienie

 3. można to też delikatnie nagiąć do osi postępującego czasu – ile już minęło od wybuchu apokalipsy? zombiaki jak my – nie młodnieją, proces gnilny też się pogłębia ; )
  choć, oczywiście widać różnice budżetowe.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s