5 blogów niekoniecznie o kulturze, ale lepszych niż KWP

30 uwag do wpisu “5 blogów niekoniecznie o kulturze, ale lepszych niż KWP”

 1. http://cichyfragles.pl/ – nie śmiem twierdzić, żem lepszy od KWP, zaparcia tchu w piersiach też nie mogę obiecać, ale gwarantuję, że o lajfstajlu i życiu gwiazd nigdy nic u mnie nie było i nie będzie (chyba że chodzi o gwiazdy na niebie), więc warunek spełniam. Ograniczeń tematycznych zasadniczo sobie nie stawiam, ale interesuje mnie przede wszystkim literatura i nauka. Wierzę, że to co mam do powiedzenia, jest wystarczająco ciekawe, żeby bezczelna autopromocja została mi wybaczona;-).

  Polubienie

 2. Kwantowo.pl- http://www.kwantowo.pl Blog, który traktuje o nauce, przeważnie fizyce. Nie brakuje jednak wpisów z zacięciem humanistycznym, lecz mocno związanych z naukami ścisłymi. Autor ma talent do opisywania rzeczy zawiłych, zarazem ma bardzo fajne poczucie humoru (podobne do autora KWP).

  Nie od razu naukę zbudowano- http://kierul.wordpress.com/
  Kolejny blog, który traktuje o nauce, ale w sposób jeszcze bardziej humanistyczny, aniżeli przytoczony wyżej Kwantowo.pl. Autor bardzo przyjemnie opisuje historie różnych odkryć naukowych, oraz perypetie odkrywców, które ostatecznie doprowadziły ich do tych odkryć. Nie bez znaczenia jest fakt, iż prowadzący blok wydał kilka książek.

  Błagam, wspomnij o nich. Te blogi naprawdę są godne uwagi. 🙂

  Polubienie

 3. No to skoro dopuszczamy autopromocję, to i ja się pochwalę -> http://skazanynafilm.pl. Jak można się domyślić rzecz jest o filmach, nie zawsze tych z górnej półki, bo nałogowo oglądam też pustynne rekiny i inne twory tego rodzaju. 56 razy lepszy od KWP co prawda nie jestem, ale już w 28 razach powinienem się zmieścić… 😉

  Polubienie

 4. Tak szczerze to nie chciałabym poznać autora KWP. Z takim charakterem i podejściem do życia musi być pan trochę zrzędliwy, ale interesujący.Pomimo to troszkę się boje wiedzieć, bo zwykle moje przypuszczenia co do innych się nie sprawdzają.

  Polubienie

 5. Hej KWP,

  Tak czytam i czytam te zdania o mnie i blogu, i tak mi szczęka opada i opada. Mówisz, że ja przesładzam. No KWP ja Ci powiem, że Ty to żeś dopiero posłodził 😉

  Pioruńsko to miłe i wynagradzające. Bardzo mocno dziękuję. I podobnie jak Robertowi ze Świata Czytników – mi również bardzo miło znaleźć się koło niego, bo jest bardzo, ale to bardzo solidną „firmą”, którą i ja śledzę.

  Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam

  Polubienie

   1. 3dno jest aktywne 🙂 Autor po prostu ma mało czasu o czym kiedyś wspominał, poza tym samo stworzenie tekstu trochę zajmuje. Również chciałbym by wpisy pojawiały się częściej ale warto czekać.

    Polubienie

 6. http://www.areyouwatchingclosely.pl – razem z Michałem Szafrańskim na tegorocznej Gali Blog Roku nawoływaliśmy do walki o lepszą blogosferę. A co do Ciebie, to ostatnio weszliśmy do tego samego, osamotnionego, okopu przeciwników „Zaginionej Dziewczyny”. A tak na poważnie, to nasza redakcja ciągle się zastanawia się, kto stoi za KWP i czy jakbyśmy chcieli zaprosić Ciebie do filmowej gadki w naszej radiowej audycji to mógłbyś czy nie – jako żeś anonim! 🙂

  Polubienie

   1. Hey, wielkie dzięki za opinię 🙂 A możesz napisać, które obrazki i w jakich wpisach Ci się źle wyświetlają (bo raczej większości ludzi całość działa normalnie, ale dostaliśmy już ze 2 sygnały, że coś może być nie tak)? I jakiej przeglądarki używasz?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s