O tych rzeczach lepiej nie mówić w telewizji śniadaniowej

12 uwag do wpisu “O tych rzeczach lepiej nie mówić w telewizji śniadaniowej”

 1. Dziękuję za ten wpis, występ był naprawdę dziwny, widać, że autor KWP stremował się. Ale miło, że ma dystans i potrafi o sobie tak elegancko opowiedzieć. Nie ma co następnym razem przez pół Polski gnać, czas tracić, lepiej napisać o czymś interesującym.

  Polubienie

 2. Bardzo spoko, wiadomo można by opowiadać i z 30 minut, ale fajne 2 przykłady z różnych biegunów , które zmieściły się w formacie. A czy to do końca taka trema? Raczej pewnie gonitwa myśli i tysiąc ciekawostek, które chciałoby się wepchnąć zanim przekaże się ‚mikrofon’. Nie ma powodów do zmartwień !

  Polubienie

 3. Nie chcę być niegrzeczna, pewnie na twoim miejscu zachowywałabym się dokładnie tak samo, ale szczerze?
  Telewizja, a już szczególnie telewizja śniadaniowa, to jedno wielkie nic, papka dla bezmózgich obywateli, wpatrujących się tępo w ekran, w poszukiwaniu opini, których sami nie potrafią wymyślić. Mnie, osobiście szkoda każdej minuty spędzonej przed telewizorem i dziwię się inteligentnym ludziom, że pozwalają się w to wciągać i ogłupiać.
  Rozumiem, że robisz to tylko dlatego, że masz nadzieję, że niektóre z tych osób, dotrą w ten sposób do twojego bloga i będą miały szanę na zbawienie, poprzez uruchomienie samodzielnego myślenia 🙂

  Polubienie

 4. Moja koleżanka dzięki oglądaniu Ostrego Dyżuru i Chirurgów poszła do lekarza już z diagnozą, że ma zapalenie płuc. No i okazało się, że miała zapalenia płuc. Inaczej by olała sprawę i stwierdziła, że to bardziej ostre przeziębienie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s