Kolejny bloger napisał książkę. Ile można?

30 uwag do wpisu “Kolejny bloger napisał książkę. Ile można?”

 1. Żeby to człowiek, który jest znany z tego, że pisze, musiał się tłumaczyć z napisania książki. Absurd. Odpowiadaj Michale, że to dlatego, że potrafisz pisać. Wystarczy.

  Polubienie

  1. Klient stanie sie alkoholikiem z tego wszystkiego, skoro tyle osob chce mu piwo kupic 😀
   Powinien sobie foty piwa od darczyncow robic „tutaj wplata od Pawla K…. /Rzeszów” 😀

   Polubienie

 2. Jej, brzmi kusząco… Ale jednak jest na świecie dużo literatury s-f, którą chciałabym posiadać i przeczytać… Mimo wszystko życzę Ci, żeby twoja książka nie trafiła do tanich księgarni na dworcach pkp 😉

  Polubienie

 3. 250 stron…ale marginesy BYCZE. Trochę szkoda, bo czytania to za dużo tam nie ma, a szkoda. Swoją drogą denerwuje mnie takie „sztuczne” pompowanie książek. Taj jakby nie było można zrobić 150 stron zadrukowanych od krawędzi do krawędzi.

  Polubienie

 4. W Świecie Książki dostawa może i dobra, ale mają opcję dostawy za darmo do wybranej księgarni stacjonarnej. Ze względu na fajne promocje sama często korzystam z tej opcji 🙂

  Polubienie

 5. Nie wiem kto wkładał te zdjęcia w tekst, ale wygląda to bardzo prymitywnie – jak zrobione w Wordzie – i jeszcze te oblewanie tekstu wokół…

  Polubienie

 6. Mam, czytam, jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim na lewo i prawo. 🙂 Wyjątkowo swojego egzemplarza nie pożyczam – niech się złotówki autorowi mnożą.

  Polubienie

 7. Przejrzałem ten blog i nie wiem o co tu chodzi. Strona zakłada jak mi się wydaje promowanie kultury wysokiej pośród wszechogarniającej nas głupoty i komercji, a jest jedynie zbiorem informacji powrzucanych z internetu i uzupełnionych opisem Autora. W takim razie o czym jest książka, skoro Autor sam nie wysila się tutaj na nic oryginalnego lecz opisuje to, co wygrzebał w sieci.

  Polubienie

  1. Jeżeli przejrzałeś tylko ostatnie wpisy, to faktycznie możesz odnieść takie wrażenie 🙂
   Zapisz się na Newsletter a otrzymasz linka do eBooka z najciekawszymi tekstami. Wtedy będziesz mógł wyrobić sobie nieco lepsze zdanie, mam nadzieję. Ebook i treści w książce papierowej nie pokrywają się.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s