Jedyny (nie)słuszny ranking 15 najlepszych filmów 2018 roku

17 uwag do wpisu “Jedyny (nie)słuszny ranking 15 najlepszych filmów 2018 roku”

 1. Autorze. Roma jest porywająca. Oczu i duszy oderwać nie mogłam od ekranu. A indywiduum to nie jest to samo co indywidualność. Indywiduum to typ spod ciemnej gwiazdy.

  Polubienie

 2. Hmmm, czy tylko mnie tak strasznie irytujące kompletny brak konsekwencji przy przenoszeniu ruchów z rzeczywistości do gry osób bawiących się VR w Ready Player One?

  Polubienie

  1. Nie mam racji, że nie mogłam się od niej oderwać? 😉 Przecież dobrze wiem, że nie mogłam. Ciebie nudzi ale jest to Twoja subiektywna nuda 🙂

   Polubienie

 3. Oglądam filmy. Oglądam od zawsze i wszystkie. Tyle o mnie. Rozumiem subiektywizm tego rankingu ale muszę powiedzieć, że większość tych filmów jest średnia, są również dobre ale jest jeden po którym miałem chęć wyjebać telewizor za okno. Film Spika Lee. Totalny rzyg, przeprost rasistowskiej firmy nad treścią. Tak, czarni też są rasistami. Tylko młodego Denzela szkoda, dobrze się zapowiada.

  Polubienie

 4. Bardzo ciekawy ranking. Mam jedynie pytanie, dlaczego nie uwzględniłeś „Źle się dzieje w El Royale”? Dodatkowo wydaje mi się, że w „Ja, Tonya” jest literówka 😉

  Polubienie

  1. Zbyt duże oczekiwania miałem chyba. Film się świetnie rozpoczął, fajnie rozkręcał… a skończył jako tak bez szału. No i miał kilka zaczętych wątków, które nie prowadziły ostatecznie donikąd (np. pierwsza scena prologu w hotelu i gość ze strzelbą). Generalnie fajny film, ale raczej tak 3/5.

   Polubienie

 5. Dziękuję za polecenie, właśnie jestem PO „Cichym miejscu”. Chyba jestem już na to za stary, serce boli. Istotnie, są braki jednak obraz przetkał mi żyły.

  Polubienie

 6. Dziękuję za polecenie, właśnie jestem PO „Cichym miejscu”. Chyba jestem już na to za stary, serce boli. Istotnie, są braki jednak obraz przetkał mi żyły.

  Polubienie

 7. Hej.
  Mały błąd się pojawił w „Narodzinach gwiazdy”.
  To nie był debiut Lady Gagi na dużym ekranie. Wcześniej grał między m. in. w „Macheta zabija” i w „Sin City: Damulka warta grzechu”.
  Pozdrawiam.

  Polubienie

 8. Jeden film z pewnością został pominięty, a jest nim „The Great Battle” i w sumie jeszcze jeden „Upgrade” (tak na szybko przyszło mi do głowy”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s